Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

9 000 SEK

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, omkring 1900, träskuren dekor, förgylld, bestånde av badkarsoffa, 2 karmstolar, 2 stolar, bankett, soffans längd ca 200, sitthöjd 45 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Skador: ytskador, slitage, kläddsel med omfattande skador

444074

2017-03-01