Athos armbandsur stål/krom 1940-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ATHOS, armbandsur, stål och krom, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, kronograf med minuträknare, monoratrapant, serienr. 307295, läderarmband ej original, diameter 35 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funtionen. Urtavla med skador på telemeter och tachymeter.

444076

2017-03-27