Marie Laurencin färglitografi

Marie Laurencin färglitografi
Marie Laurencin färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARIE LAURENCIN (1885-1956): efter, kvinnoporträtt, signerad i plåten, 1962, färglitografi, ca 41x32 cm

444081

2017-03-01