Vicke Lindstrand Kosta

Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta
Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av stående isbjörn, signerad Kosta V. Lindstrand, höjd ca 25, 14x10 cm

Smärre nagg

444090

2017-03-06