Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av stående isbjörn, signerad Kosta V. Lindstrand, höjd ca 25, 14x10 cm
Smärre nagg
444090
2017-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här