Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Motiv från Paris, signerad a tergo "Till Lasse från Ludde 1949 Evert Lundquist", olja på duk, ca 24x12 cm, inglasad
444093
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här