Evert Lundquist oljemålning

Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Motiv från Paris, signerad a tergo "Till Lasse från Ludde 1949 Evert Lundquist", olja på duk, ca 24x12 cm, inglasad

444093

2017-03-01