William Savage Cooper oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLIAM SAVAGE COOPER (act.1880-1926): Naturmotiv med vattendrag, olja på pannå, signerad och daterad Savage Cooper 1906, ca 31x22 cm

444097

2017-03-02