Fickur 3 st silver

Fickur 3 st silver
Fickur 3 st silver
Fickur 3 st silver
Fickur 3 st silver
Fickur 3 st silver
Fickur 3 st silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 3 st, silver samt stål, varav 2 Omega resp. Waltham, diameter 49-57 mm

Slitage, smärre skador. SAV garanterar ej funktionen

444100

2017-03-03