Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (troligen Spanien, 1800-tal): Maria och barnet samt Johannes Döparen,
olja på koppar, ca 25x18 cm

Färgbortfall, hål

444111

2017-03-06