Skrivbord Karl Johan
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 77, 117x65 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott
Listdelar o nyckel saknas, fanérskador, fläckar,
444127
2017-03-02