Skrivbord Karl Johan

Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan
Skrivbord Karl Johan

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 77, 117x65 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott

Listdelar o nyckel saknas, fanérskador, fläckar,

444127

2017-03-02