Skål Wiwen Nilsson

Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WIWEN NILSSON, skål, sterlingsilver, bysantinsk modell, stämpelsignerad samt stämplad Anders Nillson, Lund 1943, höjd ca 8 cm, diameter 22 cm

Undersida med gåvogravyr

444128

2017-03-06