Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BJÖRN EVENSEN (född 1924), skulptur, signerad i gjutningen Björn Evensen 2/6, gjutarstämplar Herman Bergman, mörkpatinerad brons, höjd ca 31 cm exklusive träsockel
Zustandsbeschreibung
444135
2017-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner