Satsbord 1900-talets första hälft
2017-03-02
444140
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 1900-talets första hälft, betsad björk, svarvade ben, höjd ca 60, 46x31 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott