Stolar senempire
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6+1, 1800-talets mitt, senempire, fanérade i mahogny, svarvade främre ben, randig klädsel, höjd ca 87, sitthöjd 46 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott
En skadad stol, ytskador, klädsel med skador och fläckar
444144
2017-03-02