Väggtelefon Stockholms telefoni

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

STOCKHOLMS TELEFONI, väggtelefon, 1900-talets början, höjd ca 70 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, mindre skador

444146

2017-03-04