Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STOCKHOLMS TELEFONI, väggtelefon, 1900-talets början, höjd ca 70 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, mindre skador
444146
2017-03-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner