Dragspel Curtini Special

Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special
Dragspel Curtini Special

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNAPPDRAGSPEL, Curtini Special, svart med högblankt finish, strassinläggningar, märkt 47856, Made in Italy, med axelremmar, 1900-talets andra hälft, ca 49 x 40 x 20 cm, väska medföljer

Bruksslitage

444147

2017-03-04