Dragspel Curtini Special
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNAPPDRAGSPEL, Curtini Special, svart med högblankt finish, strassinläggningar, märkt 47856, Made in Italy, med axelremmar, 1900-talets andra hälft, ca 49 x 40 x 20 cm, väska medföljer
Bruksslitage
444147
2017-03-04