Arne Jacobsen Sjuan
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 4 st., björk, Danmark, 1990-tal, benställning i krom, märkta "made in Denmark by Fritz Hansen" samt etikettmärkta, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, repor, fläckar
444165
2017-03-02