Francois Morellet 4 serigrafier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCOIS MORELLET (Frankrike 1926-2016), (4) Komposition, signerade och numrerade Francois Morellet -57, 48/400, serigrafi, bladstorlek 38x25 cm

444169

2017-03-02