Piranesi etsning

Piranesi etsning
Piranesi etsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (Italien, 1720-78): Veduta dell´Anfiteatro flavio detto Il Colosseo, etsning, ca 50x72 cm
PROVENIENS: Öråkers Herrgård

Ej examinerad ur ram, smärre fläckar

444175

2017-03-02