Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (Italien, 1720-78): Veduta dell´Anfiteatro flavio detto Il Colosseo, etsning, ca 50x72 cm
PROVENIENS: Öråkers Herrgård
Ej examinerad ur ram, smärre fläckar
444175
2017-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här