Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELKE LEISCHEN ANDERSSON, komposition, olja på duk, signerad a tergo, daterad 2002, ca 100x100 cm
Smärre fläckar, duk ej uppspänd
444181
2017-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här