Elke Leischen Andersson komposition olja på duk,

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELKE LEISCHEN ANDERSSON, komposition, olja på duk, signerad a tergo, daterad 2002, ca 100x100 cm

Smärre fläckar, duk ej uppspänd

444181

2017-03-03