Bankfackslådor
2017-03-02
444204
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm
Bruksslitage, en låda med skadat lås