William Avar Skulptur

William Avar Skulptur
William Avar Skulptur
William Avar Skulptur
William Avar Skulptur
William Avar Skulptur
William Avar Skulptur
William Avar Skulptur
William Avar Skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Demi-lune, signerad William Avar, onyxmarmor, höjd 20 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg / skada

444210

2017-05-14