Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Demi-lune, signerad William Avar, onyxmarmor, höjd 20 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg / skada
444210
2017-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner