Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): SoIig skärgård, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1917, olja på duk, ca 83x118 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

444222

2017-03-02