William Avar skulptur

William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur
William Avar skulptur

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Homme assis, onyxmarmor, höjd ca 24 cm

Lagningar/skador

444248

2017-05-14