Internationell grafik teckningar och akvareller
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INTERNATIONELL GRAFIK, TECKNINGAR, AKVARELLER, ca 30 st. oramade, bl a 3 japanska träsnitt, osignerat grafiskt blad Jean Arp, André Francois etsning, reproduktioner efter Léger, affisch Braque samt 2 häften Derriere le Miroir (Adami och Riopelle)
Skador
444249
2017-03-02