Internationell grafik teckningar och akvareller

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INTERNATIONELL GRAFIK, TECKNINGAR, AKVARELLER, ca 30 st. oramade, bl a 3 japanska träsnitt, osignerat grafiskt blad Jean Arp, André Francois etsning, reproduktioner efter Léger, affisch Braque samt 2 häften Derriere le Miroir (Adami och Riopelle)

Skador

444249

2017-03-02