Wiliam Avar skulptur

Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur
Wiliam Avar skulptur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): L´oeuf, signerad William Avar, onyxmarmor, höjd ca 26

Lagningar/skador

444253

2017-05-14