Hylla industridesign

Hylla industridesign
Hylla industridesign
Hylla industridesign
Hylla industridesign

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, aluminium, väggfast, 1900-talets slut, höjd 20, 143x25 cm

Slitage

444268

2017-03-04