Georg Stoopendahl oljemålning

Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning
Georg Stoopendahl oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG STOOPENDAHL (1866-1953): Kustmotiv, signerad och daterad G. Stoopendahl, olja på duk, ca 60x80 cm

444285

2017-03-02