Carl Henrik Löfgren

Carl Henrik Löfgren
Carl Henrik Löfgren
Carl Henrik Löfgren
Carl Henrik Löfgren
Carl Henrik Löfgren
Carl Henrik Löfgren

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL HENRIK LÖFGREN (1860-1922): Porträtt av fartyget Eugènie, signerad och daterad Henr. Löfgren 1906, olja på duk, ca 60x101 cm

Duklagningar, retuscher

444288

2017-03-02