Siri Schotte

Siri Schotte
Siri Schotte
Siri Schotte
Siri Schotte

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SIRI SCHOTTE (1867-1951): Båt, signerad S. Schotte, olja på pannå, ca 38x23 cm

444289

2017-03-02