Franz Schmidt babydocka
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANZ SCHMIDT & CO. BISKVI POJKBABYDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt: "F.S. & Co. 1272/40z Deponied", insatta blå blundögon, öppen mun med två tänder, modellerat målat hår, femdelad babykropp i massa, klädd i nattsärk, längd ca 45
Kroppen med slitage, en arm av
444294
2017-03-05