Franz Schmidt babydocka

Franz Schmidt babydocka
Franz Schmidt babydocka
Franz Schmidt babydocka
Franz Schmidt babydocka
Franz Schmidt babydocka
Franz Schmidt babydocka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZ SCHMIDT & CO. BISKVI POJKBABYDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt: "F.S. & Co. 1272/40z Deponied", insatta blå blundögon, öppen mun med två tänder, modellerat målat hår, femdelad babykropp i massa, klädd i nattsärk, längd ca 45

Kroppen med slitage, en arm av

444294

2017-03-05