Kämmer & Reinhardt flickdocka

Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄMMER & REINHARDT BISKVI FLICKDOCKA, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 403, Germany, 62", insatta blå blundögon, grop i hakan, ljusbrun hårperuk, kulledad kroppi trä och massa, längd ca 63 cm, 8 plagg samt ett par skor medföljer

Kroppen i delar , en hand saknar lillfinger, kroppen med slitage, defekt ljuddosa

444301

2017-03-05