Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PLÅTMYNT, Fredrik I, 2 daler, stämplad FRS 1740, koppar, ca 15x19 cm
Slitage
444313
2017-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här