Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSDOCKOR, 3 st, 1890-1920-tal, huvuden i biskvi, varierande kroppar, hår/mohair peruker, längd ca 10-13 cm
Bruksslitage
444314
2017-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här