Dockskåpsdockor

Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSDOCKOR, 3 st, 1890-1920-tal, huvuden i biskvi, varierande kroppar, hår/mohair peruker, längd ca 10-13 cm

Bruksslitage

444314

2017-03-05