Väggspegel 1800-tal

Väggspegel 1800-tal
Väggspegel 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, valnöt, sent 1800-tal, stor väggmodell med rektangulärt spegelglas samt upphängning i metall, höjd ca 210, bredd 70 cm

Visst slitage

444316

2017-03-02