Stolar design Svensson

Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson
Stolar design Svensson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SVENSSON, stolar, 1 par, 1960-tal, Avena, bok, stoppad sits, grön klädsel, höjd ca 71, sitthöjd 43 cm

Klädsel med skador, torkad stoppning

444317

2017-03-02