Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSDOCKOR, 6 st, 1890-1930-tal, samtliga med huviden i biskvi, varierande kroppar, delvis klädda, längd ca 8-16
Skador, slitage, en fot saknas
444324
2017-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här