Dockskåpsdockor

Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSDOCKOR, 6 st, 1890-1930-tal, samtliga med huviden i biskvi, varierande kroppar, delvis klädda, längd ca 8-16

Skador, slitage, en fot saknas

444324

2017-03-05