Omega armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, tidigt 1960-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, visare i gulmetall, centrumsekund, plexiglas, boettnr: 14708 61, cal: 285, gravyr, fixoflexlänk i doublé, 1961
Slitage, repor, gravyr, urtavlan med viss korrosion, klockan går vid inlämning, SAV garanterar ej funktionen
444326
2017-03-03