Blombord Louis Xv stil

Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil
Blombord Louis Xv stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLOMBORD, Louis XV-stil, 1900-tal, förgylld, insats av bemålad plåt, höjd ca 73, diameter 55 cm

Slitage, färgbortfall

444361

2017-03-06