Statyett

Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STATYETT, 1900-tal, Senufo, Elfenbenskusten, form av kvinnofigur, höjd ca 19 cm

Torrsprickor, skador/bortfall

444379

2017-03-03