Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STATYETT, 1900-tal, Senufo, Elfenbenskusten, form av kvinnofigur, höjd ca 19 cm
Torrsprickor, skador/bortfall
444379
2017-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här