Statyett
2017-03-03
444379
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STATYETT, 1900-tal, Senufo, Elfenbenskusten, form av kvinnofigur, höjd ca 19 cm
Torrsprickor, skador/bortfall