Bohumil Bergauer oljemålning

Bohumil Bergauer oljemålning
Bohumil Bergauer oljemålning
Bohumil Bergauer oljemålning
Bohumil Bergauer oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOHUMIL BERGAUER (Tjeckoslovakien, 1910-1970): Landskap med bondgård, signerad B Bergauer, olja på duk, ca 66x85 cm

444417

2017-03-03