Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LENNART LUNDEGÅRDH (1934-2009) Barn på strand, signerad och daterad L Lundegårdh 95, olja på duk, 40x54 cm
Zustandsbeschreibung
444426
2017-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner