Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

MATTA, troligen Konstfliten, Göteborg 1920/30-tal, flossa, ca 380x280 cm

Kortsidor med skador/ slitage

444441

2017-03-07