André Bouhéret olja på duk

André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal): "On ne badine pas avec l´amour", signerad och daterad 1968, olja på duk, 200x130 cm

Smärre färgbortfall

444447

2017-03-06