André Bouhéret oljemålning

André Bouhéret oljemålning
André Bouhéret oljemålning
André Bouhéret oljemålning
André Bouhéret oljemålning
André Bouhéret oljemålning
André Bouhéret oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal): "Mascarade", signerad och daterad 1946, olja på duk, 80x60 cm

444451

2017-03-06