Ragnar Sandberg tuschlavering

Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Modell på stol, signerad och daterad R.S 1952, tuschlavering, 28x22 cm

444502

2017-03-06