Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITA LEJONETS ORDEN, Tjeckoslovakien, civil version, 1920/30-tal, halskors, i etui, 60x42 mm
2 miniatyrer medföljer
emaljlagning
444513
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här